آمریکا

آمریکا

ارسال بار به آمریکا ( حمل بار به آمریکا ) | 09055900792

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به مکزیک

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به کوبا

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به نیکاراگوئه

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به کاستاریکا

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به پاناما

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به گواتمالا

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به دومینیکن

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به پورتوریکو

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به برزیل

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به آرژانتین

 

فریت بار به امریکا , ارسال بار به شهرهای امریکا

شرکت حمل و نقل هوایی ایرمان در راستای آسایش مشتریان خود در ارسال بار مسافری به تمام نقاط  دنیا به ویژه کشور امریکا بهترین خدمات با کیفیت را ارائه می دهد . جهت دریافت مشاوره مستقیم با کارشناسان ما می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

05131731220 و 05131731228
09120499750

09055900792

ارسال بار  به/ از شهر های : واشنگتن , نیویورک , لس آنجلس , سیاتل , شیکاگو , هیوستون و
 …

آندسته از مسافرینی که از ایران به کشورهای خارجی مسافرت می کنند چنانچه مقصد شما قاره آمریکا است با اطمینان جهت فریت بار مسافر و نیز ارسال بار به هر یک از ایالت های این قاره ، فقط کافی است با کارشناسان مجموعه ایرمان ارتباط بگیرید . خیلی از مسافرین قصد دارند که برخی از لوازم شخصی یا اثاثیه منزل خود را به همراه خویش  به کشور مقصد ببرند . بنابراین نیازمند شرکتی خوب برای ارسال بار می باشند که تمام کارهای فریت بار و حمل بار را انجام دهد . شرکت ایرمان با سابقه ای بیش از سه دهه در این زمنیه می تواند راهنمایی عالی برای ارسال بار شما به امریکا باشد .

فریت بار/ارسال لوازم شخصی و اثاثیه منزل به امریکا

بیشتر افرادی که از ایران به آمریکا به صورت طولانی مدت مسافرت می کنند فکر می کنند نمی توانند لوازم و اثاثیه شخصی خود را به آمریکا فریت نمایند درصورتی که امکان فریت لوازم شخصی مسافر به اکثر شهرهای ایالات متحده آمریکا وجود دارد.بیشترین درخواست فریت بار (ارسال بار)از ایران به آمریکا  و بالعکس ، مربوط به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو می باشد. بطور کلی ورود لوازم شخصی و اثاثیه منزل به آمریکا برای مهاجرین و مسافران به آنجا در صورتی که  لوازم استفاده شده و دست دوم باشند ، بلامانع می باشد وغیراز پرداخت هزینه حمل هوایی و مبلغی جهت صدور قبض انبار پس از رسیدن بار به فرودگاه ، هزینه ی دیگری (هزینه های گمرکی ) برای مسافر ندارد.

شرکت حمل و نقل هوایی ایرمان با سابقه ای درخشان در عرصه بین الملل قادر به ارسال بار به / از تمامی قاره ها می باشد لذا جهت اخذ مشاوره رایگان با شماره های زیر در ارتباط باشید:

05131731220 و 05131731228
09120499750

09055900792

روال ارسال بار  به / از امریکا توسط ایرمان

شرکت ایرمان  جهت ارسال بار به تمامی شهرهای امریکا ، جهت رفاه حال مشتریان خود همیشه اولویت اولش ارائه خدمات با کیفیت برتر بوده و در این راستا تیم عملیات ایرمان با بروز رسانی خود در رابطه با روند کار فریت بار و دیگر محموله های قابل حمل بصورت هوایی ، در کشورهای پیشرفته همچون آمریکا سعی در تقویت خدمات خود دارد .

 بطور معمول  ارسال بار به دو روش دریایی و هوایی به / از این قاره  صورت می گیرد

 در حمل دریایی مبدا و مقصد بار بنادر اصلی است و در حمل هوایی کلیه فرودگاه های بین المللی پایانه ارسال و دریافت بار می باشند. با توجه به محوریت فعالیت شرکت  بین المللی حمل بار هوایی ایرمان در اینجا روال ارسال هوایی بار مختصراً بیان میشود.

 

ارسال هوایی محمولات به آمریکا : 

بعلت وجود تحریم ها ، در مرحله عملیات و اجرا از کشور ثالث بعنوان انتقال دهنده استفاده میشود .

در ابتدا محموله بعد از انتقال به فرودگاه امام خمینی و بخش انبار فرودگاه ، از تهران به یکی از کشورهای همسایه مانند امارات ، قطر و … رفته و از آنجا مجدد به آمریکا ارسال می گردد.

زمان ارسال به آمریکا :

در حمل دریایی بعد از انتقال محموله به یکی از بنادر جنوبی ایران ، طی 40 تا 65 روز تا رسیدن به مقصد مورد نظر که یکی از بنادر اصلی باری ایالات آمریکا است ، زمان خواهد برد و در حمل هوایی از فرودگاه بین المللی امام خمینی طی 5 الی 10 روز محموله به هر یک از فرودگاه های بین المللی ایالات آمریکا خواهد رسید.

بند پایانی :

انتخاب شرکت حمل یکی از مهم ترین رکن ها برای ارسال محمولات است که باید به آنها توجه بالایی داشت. اگر شما به دنبال شرکتی معتبر هستید، شرکت هایی را انتخاب نمایید که از نظر کیفیت خدمات ، نسبت به دیگر شرکت ها متمایز بوده و بهتر عمل کنند. بعد از انتخاب شرکت موردنظر، می توانید از مشاوران شرکت مذکور، مشاوره ای مبنی بر نوع حمل مناسب با توجه به ماهیت کالا و وزن جرمی و حجمی آن بگیرید و درصورت تایید برای حمل هوایی در ارتباط با هزینه های مرتبط به این شیوه و کم و کیف ارسال بار از ایران به آمریکا بهره مند شوید.

لازم به ذکر می باشد که در هر حالت ، فقط با گرفتن شماره های زیر ، امکان استفاده از مشاوره رایگان تیم شرکت حمل بار هوایی ایرمان را  دارید

 کارشناسان ما در مجموعه در روزهای تعطیل و غیر تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند

09120499750

09055900792

  

 

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به کلمبیا

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به ونزوئلا

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به اکوادور

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به شیلی

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به اروگوئه

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به پاراگوئه

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به پرو

ارسال بار، باربری، حمل بار هوایی به بولیوی