استرالیا

استرالیا

استرالیا ششمین کشور پهناور دنیا است و یکی از کشور های است با موقعیت جغرافیایی خاص میزبان تعداد زیادی روش حمل  و نقل بین المللی متنوع است.از طریق حمل هوایی و دریایی میتوان کالا را به و از استرالیا انتقال داد .

برخی از شهرهای مهم استرالیا عبارتند از : سیدنی ، ملبورن ، بریزبن ، پرت ، ادلاید ، کانبرا ،

حمل دریایی از بندر عباس به استرالیا گزینه مناسب و مقرون به صرفه از لحاظ هزینه های حمل ونقل می باشد .که امکان انتقال کالا از طریق کانتینر و حمل با کشتی را فراهم می سازد .

حمل  و نقل دریایی به استرالیا به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب آن از جمله بهترین روش های صادرات و واردات کالا به این قاره میباشد .

بنادر مهم مانند بندر سیدنی /بریزین/ملبورن /آدلاید و فرمانتل به عنوان بنادر اصلی استرالیا شناخته می شوند .

حمل و نقل هوایی یکی از سریع ترین و کارامدترین روش های حمل و نقل بین المللی به استرالیا است.

حمل ترکیبی به استرالیا یکی از روش هایی است که صرفه جویی در زمان و هزینه می توان از آن استفاده کرد برای کالاهایی با وزن و حجم هایی مجاز می توان از حمل ترکیبی دریایی و هوایی به استرالیا از طریق امارات متحده انجام داد.

شرکت ایرمان سرویس خدمات حمل هوایی به استرالیا و همچنین حمل دریایی و حمل ترکیبی به استرالیا را در اختیار مشتریان خود میگذارد

برای صادرات به استرالیا نیاز است بدانید که اصلا نیازهای داخلی این کشور چیست و چه چیزهایی می تواند به عنوان یک چالش در مسیر صادرات به استرالیا قرار بگیرد.

استرالیا مرز خاکی با کشورهای دیگر ندارد. صادرات و واردات این منطقه فقط از طریق مرزهای آبی و هوایی انجام می‌شود

برای ارسال کالا به استرالیا نیاز است که شما محصولات  را انتخاب کنید که ظرفیت افزایش قیمت برای حمل هوایی و امکان ماندگاری بالا برای ترانزیت تایم طولانی در مسیر حمل دریایی به استرالیا که حدود 35 روز میباشد را داشته باشند.

کالاهایی که به استرالیا صادرمیشوند مانند :

سنگ‌های ساختمانی، گچ، سیمان ، کشمش ، خرما ، پسته ، فرش

برای اطلاعات بیشتر راجع به صادرات به استرالیا و راه های انتقال بار به استرالیا با همکاران ما در شرکت ایرمان تماس باشد
09330230186