کالاهای خاص

حمل و نقل کالاهای یخچالی و فاسدشدنی
نکات مهم، شرایط و روشهای حمل
کلیک کنید

حمل بار هوایی یخچالی

حمل و نقل همواره یکی از مهم ترین نیازهای تولیدکنندگان جهت عرضه محصول خود به بازار بوده است و در این میان حمل و نقل مواد غذایی و فاسد شدنی و بویژه دارویی از اهمیت بالایی برخوردار است و اطمینان از امنیت و سلامت حمل کالا و بموقع رسیدن محصول به بازار های مختلف از جمله شاخص های مهم برای تولیدکننگان می باشد.

حمل بار هوایی یخچالی به عوامل بسیار از جمله زمان حمل، درجه حرارت محصول و نوع بسته بندی بخصوص در محصولات دارویی و نمونه های تجاری باید مورد توجه قرار گیرد. محصولات مختلف در این نوع حمل و نقل نیاز به برودت های مختلف زیر صفر و بالای صفر دارند.

شـرکت حمل و نقل هوایی ایرمان از شرکت های تابعه هلدینگ خادم لجستیک امکان حـمل کالای یخچالی، برودتی با دمای درجه ثابت و معین زیر صفـر درجه و درجات بالای صفر را فراهم نموده است و با هماهـنگی خطوط معتبر هوایـی و ارائه بیمه تمام خطر کالا را بدون نگرانی به مقاصد مختلف دنیا حمل می نماید. همچنین کالاهای یخچالی قابل حمل شامل خون، امعاء و احشاء و روده سـالامبور وایت بلو، دنبه گوسفندی، روغن خوراکی، گل و فرآورده های آن و انواع و اقسام میوه شامل: گیلاس، آلـبالو، خربزه، هندوانه، صیفی جات جالیزی، انـواع کلم، گوجه فرنگی و… را حمل می نماید.