لوفت‌هانزا

لوفت‌هانزا

لوفت‌هانزا ( ارسال بار هوایی با ایرلاین لوفت‌هانزا ) | 09330230186

شرکت هواپیمایی لوفتهانزا (Lufthansa) یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در جهان است که مقر اصلی آن در شهر کلن، آلمان قرار دارد.
پایگاه اصلی پروازهای آن فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت می‌باشد این شرکت در سال ۱۹۲۶ تأسیس شده و امروزه یکی از نام‌آورترین نام‌های صنعت هواپیمایی به شمار می‌رود.

لوفتهانزا فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه پروازهای مسافربری داخلی و بین‌المللی، حمل و نقل بار، و خدمات مسافران انجام می‌دهد. این شرکت از انواع هواپیماهای مختلف استفاده می‌کند و از جدیدترین فناوری‌ها برای ارائه خدمات به مسافران خود استفاده می‌کند.

لوفتهانزا به عنوان عضوی از ائتلاف هواپیمایی استار آلاینس، همکاری‌ها و کد‌های اشتراکی با شرکای دیگری نظیر یونایتد ایرلاینز، ایر کانادا و دیگر شرکت‌های هواپیمایی دارد.

از جمله خدمات و ویژگی‌های لوفتهانزا می‌توان به کیفیت بالای پروازها، انتخاب وسیعی از مقصدها، ارائه خدمات اولیه و کلاس‌های مختلف در پروازها، و همچنین برنامه وفاداری (مایلز و مایلز) برای مسافران اشاره کرد.

شرکت حمل بار هوایی ایرمان ، نماینده ایرلاین لوفتهانزا ، برای فریت بارهای مسافری و همچنین ارسال محصول تجاری در مسیرهایی مانند : آلمان ، سوئیس ، ایتالیا ، سوئد ، اسپانیا ، هلند ، دانمارک و … سایر کشورهای قاره اروپا و آمریکای شمالی مقرون به صرفه ترین هزینه و بهترین خدمات را ارئه میدهد

شما میتوانید برای ارسال بار به آلمان ، و همچنین ارسال محصولات تجاری خود به اروپا از طریق ایرلاین لوفتهانزا با همکاران ما در شرکا حمل بار هوایی ایرمان در تماس باشید : 09330230186