ایر عربیا

ایر عربیا

ایر عربیا ( ارسال بار با ایرلاین ایر عربیا ) | 09055900792

ایرلاین ایرعربیا

ایرلاین ایرعربیا یکی از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی در خاورمیانه و جهان است که مرکز اصلی آن در شهر جدة، عربستان سعودی قرار دارد . این شرکت هواپیمایی که با نام رسمی “شرکت هواپیمایی عربیا سعودی” شناخته می‌شود از اعضای اصلی اتحادیه هواپیمایی‌های جهانی (IATA) و اتحادیه هواپیمایی‌های کشورهای عربی (AACO) است.
ایرعربیا در سال 1945 شروع به کار کرد و از آن زمان تا به حال، این شرکت هواپیمایی توانسته است به یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین انتخاب‌ها برای مسافران در منطقه و جهان تبدیل شود و خدمات هواپیمایی مسافرتی و باربری را به مقاصد مختلف در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

شعار ایرعربیا “مضیافت عربی در سطح جهانی” است

تمرکز این ایرلاین هواپیمایی بر ارائه خدمات با کیفیت بالا، ایمنی ، راحتی و رضایت مسافران است . ایرعربیا با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها و هواپیماهای مدرن، سعی در بهبود تجربه سفر مسافران خود دارد.

ایرعربیا انواع خدمات هواپیمایی را ارائه می‌دهد، از جمله پروازهای داخلی و بین‌المللی مسافرتی و باربری و امکانات خصوصی سازی برای مسافران ویژه در بخش مسافری  و در بخش باری نیز با بهره گیری از بروزترین تجهیزات و فناوریها خدمات مرتبط محمولات را ارائه می نماید.این شرکت نامدار  به عنوان یکی از سهام‌داران اصلی در تأسیس همکاری هواپیمایی گلوبال (SkyTeam) نقش مهمی در افزایش انعطاف‌پذیری و گسترش پروازهای خود به مقاصد مختلف در قاره ‌های مختلف داشته است.

در نهایت ، تیم عملیاتی ایرمان تعهد دارد با ارائه خدمات حمل و نقل هوایی ایمن و کارامد ، از حسن اعتماد مشتریان و مسافران نسبت به مجموعه مراقبت نماید . شبکه گسترده همکاری با شرکت های هواپیمایی معتبر ، بستن توافق نامه با ایرلاین های متعهد و مجهزی همچون ایرعربیا ، نقش موثری در پوشش فعالیت در عرصه بین الملل و حفظ کیفیت عالی در خدمات ایفا می نماید .

جهت بازدید از وب سایت این ایرلاین معتبر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

https://www.airarabia.com/fa

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

09120499750

09055900792

Operation@Airman-cargo.com