درباره ما

درباره ما

درباره ما

شرکت خدمات بارهوایی ایرمان، یک نام برجسته در صنعت حمل و نقل بین المللی است. با بیش از ۱۰ سال تجربه در این حوزه، ایرمان به عنوان یکی از پیشروان در ارائه خدمات حمل و نقل هوایی جهانی شناخته می‌شود.

در شرکت خدمات بارهوایی ایرمان، متخصصان ما با توانایی‌های بی‌نظیر در زمینه برنامه‌ریزی و مدیریت حمل و نقل بین المللی، مشتاقانه به پشتیبانی از نیازهای حمل و نقل شما در سراسر جهان می‌پردازند. با داشتن یک شبکه وسیع از شرکای بین المللی، همکاری با خطوط هوایی معتبر و استفاده از فناوری‌های نوین، ما را قادر به ارائه راهکارهای انعطاف پذیر و اقتصادی برای حمل و نقل کالاهای مشتریان خود نموده است.

در شرکت خدمات بارهوایی ایرمان ما مشتاقانه به تأمین خدمات لازم به بارهای شما با اعتبار بالا و دقت بی‌نظیر، اعتقاد داریم. همکاری با مشتریان ما بر اساس ارتباط نزدیک و همکاری مداوم بنا شده است. ما تعهد داریم تا در هر مرحله از حمل و نقل بار، از جمع آوری و بسته بندی تا تحویل نهایی، تجربه بی نظیری را برای مشتریان مان فراهم سازیم.

تیم متخصصان حرفه‌ای ایرمان آماده هستند تا تمامی نیازهای حمل و نقل بین المللی شما را فراهم کند و با خدمات حمل و نقل خود، محموله های شما را به اقصی نقاط جهان ارسال کند تا شما به آرامش و اطمینان بیشتری دست یابید.

امیدواریم نخستین انتخاب شما مبنی بر تعهد ، تخصص و ارائه با کیفیت ترین خدمات در کنار نرخ های ویژه و مناسب حمل هوایی شرکت خدمات بار هوایی ایرمان، در زمینه حمل و نقل بین المللی باشد.

بسیار خرسند خواهیم شد تا از همین امروز آغاز به همکاری نماییم تا با برترین خدمات ، ارسال محموله های هوایی شما را به انجام رسانیم .

شرکت خدمات بار هوایی ایرمان  با سال‌ها تجربه در صنعت حمل و نقل هوایی کالاهای تجاری و مسافری ، با  تیمی از بهترین ها ، تضمین می‌کند که بارهای شما را در محل دریافت ، بسته بندی و با هزینه ای مناسب به مقصد ورد نظر شما می‌رساند.

جمع آوری بار، بسته بندی، ترخیص گمرکی، حمل و نقل داخلی تا تحویل نهایی بار به مقصد، تمام مراحل را با دقت و حرفه ای ترین روش ها انجام می دهند. خدمات حمل محموله های SPS (Small Package Services)   و اکسپرس کوریر ، تا  ارسال بارهای بزرگ و سنگین ، همه از جمله خدمات شرکت بار هوایی ایرمان می باشد ..

تیم ما از افرادی مجرب و متعهد که دوره های تخصصی حمل بار هوایی را در مرکز آموزش های هواپیمایی ایران ایر گذرانده اند تشکیل شده است که در برابر هر چالشی آماده عمل و پاسخگو به نیازهای شما می باشند.

شبکه ارتباطی از همکاران و شرکای تجاری در سراسر جهان، ما را قادر به ارائه خدماتی متنوع با ظرفیت های متنوع در بسیاری از نقاط دنیا نموده است. تیم حرفه ای ایرمان برای بهبود کیفیت و گسترش خدمات به مناطق جدید و رضایت مندی مشتریانش همیشه در حال به روز رسانی خدمات خود می باشد .

خدمات ردگیری کالا به صورت آنلاین و اطلاع از وضعیت آن برای صاحبان کالا از دیگر خدمات شرکت خدمات بار هوایی ایرمان می باشد.

ما به ارزش‌هایی مانند صداقت، اعتماد و رضایت مندی  و به دنبال حفظ روابط مستدام و مفید با پایدار هستیم.

هدف ما، ارائه خدمات برتر و خلق تجربه‌های مثبت برای شماست.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات، با ما تماس بگیرید.