آفریقا

آفریقا

شرکت بین المللی حمل بارهوایی ایرمان زیر مجموعه هلدینگ خادم لجستیک ارائه دهنده سرویس واردات از آفریقا ، از بعد از تحریم ها و محدودیت ها نیز با شناخت از کشورهای این قاره وسیع و با بهره گیری از تخصص و تجربه تیم عملیاتی خود ، مطابق برنامه ریزی دقیق، محمولات مشتریان گرامی را از فرودگاه های بین المللی آفریقا به فرودگاه امام خمینی واقع در تهران می رساند.

روال  واردات از آفریقا :

بدلیل محدودیت های موجود ، فرایند واردات از آفریقا به ایران مشابه روال ارسال از آمریکا است بدین صورت که از کشوری ثالث بعنوان کشور انتقال دهنده استفاده می گردد.این پروسه پیچیدگیهای مختص خودش را دارد که با وجود تسلط تیم عملیاتی ایرمان ودارا بودن شبکه گسترده در عرصه بین الملل همواره با رعایت استانداردهای ایمنی و امنیتی توانسته محمولات ارزشمند واگذار شده را به دست صاحبان در زمان مقرر تحویل دهد. در راستای بهینه سازی هزینه ها برای مشتریان و ارائه خدمات متمایز و بسیار عالی شرکت ایرمان ، از میان کشورهای همسایه و نزدیک ایران ، بدلیل وجود دفتر در امارات ، فرودگاه بین المللی دبی را بعنوان پایانه میان مسیر انتخاب کرده است . محموله در آنجا توسط تیم عملیاتی مجموعه در فرودگاه امارات تحویل گرفته شده و سپس با مدارکی جدید و به مقصد نهایی ایران ارسال و بدست گیرنده اصلی بار در فرودگاه بین المللی امام خمینی رسانده می شود .

شرکت هوایی ایرمان با بیش از سه دهه فعالیت و دارای دفاتر فعال در چند کشور ودفتر مرکزی مشهد ، به عنوان یکی از پیشرو ها در زمینه خدمات حمل بار هوایی از اقصی نقاط دنیا ، با سرعت و زمان‌بندی دقیق، بهره گیری از شبکه جهانی معتبر و قوی و مدیریت در بهینه سازی هزینه ها ، امنیت بارهای سپرده شده را فراهم آورده و با ارائه خدمات مکملی همچون امکان ردیابی و پیگیری آنلاین آرامش خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد .

لطفا در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر ویا اخذ مشاوره رایگان لجستیک ، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

09120499750
09055900792
Operation@Airman-cargo.com