ارسال بار

حمل بار به استرالیا
عنوان اول اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
عنوان دوم اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
عنوان سوم اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

حمل بار به استرالیا | فریت بار به استرالیا

حمل بار به استرالیا توسط شرکت ایرمان

خدمات فریت بار و تشریفات گمرکی با حضور صاحب کالا در گمرک انجام می پذیرد و یا عده ای از مسافران نیز ترجیح می دهند که تمامی امور مربوط به تشریفات گمرکی را به شرکت فریت بار واگذار کنند.

قبل از انجام امور گمرکی جهت جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی کالا، محموله را بسته بندی با پالت بندی می کنند که تشریفات بسته بندی و پکینگ کالا توسط شرکت ایرمان بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

شرکت ایرمان می تواند با کمترین هزینه و پایین ترین هزینه، مسئولیت صدور بارنامه از شرکت های هواپیمایی مانند امارات، ترکیش ایرلاینز و ماهان را برای ارسال بار به سیدنی عهده دار شود.

بسته بندی تخصصی بار مسافرین به استرالیا

نوع بسته بندی و کیفیت آن اهمیت ویژه ای در حمل و یکی از مهمترین مسائلی است که بایستی در ارسال بار به آن توجه شود تا در حین تخلیه و بارگیری هیچ آسیبی به بار وارد نشود.

به طور ویژه بسته بندی بار در ارسال لوازم شکستنی از اهمیت بالایی برخوردار است و در ارسال بارهایی از این دست باید دقت کافی مبذول شود که هیچ گونه آسیبی به لوازم و ظروف وارد نگردد. ظروف و لوازم شکستنی در نایلون های حباب دار و ضربه گیر پیچیده شده و سپس با پلاستیک های ضربه گیر و مخصوص پکینگ به صورت میکس بسته بندی شوند. این لوازم بعد از بسته بندی درون کارتن های مخصوص فریت بار قرار می گیرند و این کار، اتمام مرحله بسته بندی کالا را نشان می دهد.

به همین منظور شخص مسافر یا تیم پکینگ شرکت ایرمان که از شرکت های تابعه هلدینگ خادم لجستیک است، با به همراه داشتن تمامی لوازم بسته بندی اعم از کارتن های ویژه، نایلون های حباب دار و کاغذهای ضربه گیر، تمامی لوازم را بسته بندی کرده و کارتن ها را روی پالتهای پلاستیکی قرار می دهند و با فیکس و ثابت سازی بارها به انسجام و یکپارچگی بار ارسالی کمک می کنند.

کارکنان بعد از اتمام مرحله بسته بندی، با استفاده از تجهیزات خاصی به بارگیری بارهای بسته بندی شده اقدام می کنند. بار در نهایت به فرودگاه فرستاده می شود تا کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی آن جهت صدور بارنامه انجام بگیرد.

برای فریت بار به استرالیا کارشناسان خبره شرکت ایرمان که مستقر در فرودگاه است، با ارائه مدارک لازم، کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را برای صدور بارنامه توسط یکی از شرکت های هواپیمایی انجام می دهد و در نهایت بعد از صدور بارنامه بار آماده ارسال می گردد.

در حمل بار به صورت هوایی هر محموله دارای حجم و وزن مشخصی است که پس از بسته بندی کالا مشخص می گردد.

پس ار صدور بارنامه وزن دقیق محموله روی آن درج می گردد و در نهایت مشتری بایستی بر اساس وزن مندرجه روی بارنامه تسویه را انجام دهد.

خدمات حمل و نقل هوایی به استرالیا

ارسال بار به استرالیا علاوه بر حمل کانتینری و دریایی با هواپیما نیز امکان پذیر است.

ایرلاین های بزرگ مسیرهای منظمی را بین آسیا و استرالیا ار طریق هاب های خود ایجاد نمود. شرکت خدمات بار هوایی ایرمان خدمات حمل بار هوایی را از 20 گرم تا 100000کیلو برای صادرات و واردات کالا های شما ارائه می نماید.

فرودگاه های مهم استرالیا

بریزبین، سیدنی، کانبرا، پوت، ملبورن و آدلاید