AIRMAN

Internatinal Air Cargo Services

شرکت حمل و نقل هوایی ایرمان

شرکت حمل و نقل هوایی ایرمان در مشهد، دارای دفاتر در سطح شهر و فرودگاه بین المللی مشهد، هم چنین شرکت در شرف تاسیس حمل بار هوایی شهاب طلایی ایرمان دارای دفاتر در شهر تهران و فرودگاه بین المللی امام خمینی، با تجربه مدیران خود با بیش از ٢٧ سال و با کادری بیش از ١٠٠ نفر از گروه خادم لجستیک راه اندازی شده است که با شبکه ای از نمایندگان در سراسر جهان خدمات حمل و نقل هوایی با کیفیت و نرخ های مناسب ارائه می نماید.

حمل و نقل کالای خطرناک

حمل و نقل کالاهای یخچالی

حمل و نقل حیوان زنده

جدید

فریت بار مسافری

خدمات گمرکی بار هوایی

بیمه بار هوایی

عنوان اول اسلاید
کلیک کنید
عنوان اول اسلاید
کلیک کنید
عنوان اول اسلاید
کلیک کنید
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

اهمیت اقتصادی لجستیک

امروزه، روند رو به رشد جمعیت و به دنبال آن رشد تقاضا، باعث شکل گیری بازارهای فروش کالا و همین طور مراکز عرضه خدمات و کالاها شده است. موضوعی که به بازار های فروش کالا معنایی بنیادین می‌بخشد، توزیع محصولات از تولید تا ارسال آن به دست مصرف کننده نهایی است که به یکی از شاخص‌های مهم در توسعه اقتصادی کشورها تبدیل شده است.

حمل و نقل هوایی
بیمه
تعرفه کالا
لیست فرودگاه های بین المللی

شرکت حمل و نقل هوایی ایرمان

درباره ما

شرکت حمل و نقل هوایی ایرمان عملیات حمل و نقل و ارسال بار را به بیش از 50 مقصد در کل شبکه خود انجام می دهد و با قرارداد با ایرلاینهای معتبری همچون قطر ایرویز، ترکیش، امارات، ایرعربیا، فلای دبی، KLM، لوفت هانزا، عمان ایر، کویت ایر و غیره خدمات رقابتی حمل را برای مشتریان ارائه می نماید.

تماس با ما

حمل هوایی:

09120499750 ، 09120290545

حمل ترکیبی:

09127383349