استرالیا

استرالیا

استرالیا ششمین کشور پهناور دنیا است و یکی از کشور های است با موقعیت جغرافیایی خاص میزبان تعداد زیادی روش حمل  و نقل بین المللی متنوع است.از طریق حمل هوایی و دریایی میتوان کالا را به و از استرالیا انتقال داد .

برخی از شهرهای مهم استرالیا عبارتند از : سیدنی ، ملبورن ، بریزبن ، پرت ، ادلاید ، کانبرا ،

حمل دریایی از استرالیا به بندرعباس گزینه مناسب و مقرون به صرفه از لحاظ هزینه های حمل ونقل می باشد .که امکان انتقال کالا از طریق کانتینر و حمل با کشتی را فراهم می سازد .

حمل  و نقل دریایی از استرالیا به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب آن از جمله بهترین روش های صادرات و واردات کالا به این قاره میباشد .

بنادر مهم مانند بندر سیدنی /بریزین/ملبورن /آدلاید و فرمانتل به عنوان بنادر اصلی استرالیا شناخته می شوند .

حمل و نقل هوایی یکی از سریع ترین و کارامدترین روش های حمل و نقل بین المللی از استرالیا است.

حمل ترکیبی از استرالیا یکی از روش هایی است که صرفه جویی در زمان و هزینه می توان از آن استفاده کرد برای کالاهایی با وزن و حجم هایی مجاز می توان از حمل ترکیبی دریایی و هوایی از استرالیا از طریق امارات متحده انجام داد.

شرکت بارمان ترابر سرویس خدمات حمل هوایی از استرالیا و همچنین حمل دریایی و حمل ترکیبی از استرالیا را در اختیار مشتریان خود میگذارد

استرالیا مرز خاکی با کشورهای دیگر ندارد. صادرات و واردات این منطقه فقط از طریق مرزهای آبی و هوایی انجام می‌شود

برای ارسال کالا از استرالیا نیاز است که شما محصولات  را انتخاب کنید که ظرفیت افزایش قیمت برای حمل هوایی و امکان ماندگاری بالا برای ترانزیت تایم طولانی در مسیر حمل دریایی از استرالیا که حدود 35 روز میباشد را داشته باشند.

واردات دریایی و واردات هوایی از استرالیا عموعا از طریق امارات متحده عربی ، دبی و بندر جبل علی صورت میگیرد
کشتی هایی که حمل دریایی را از طریق کانتینرها انجام میدهند ابتدا در بندرجبل علی امارات توقف کرده و پس از تخلیه ، کانتینرها از طریق کشتیهای دیگری ، کانتنیرهای مربوطه به بندرعباس منتقل میشوند

این مسیر برای واردات از استرالیا به ایران از طریق بندر مرسین در ترکیه نیز امکان پذیر است

برای اطلاعات بیشتر راجع به صادرات به استرالیا و راه های انتقال بار به استرالیا با همکاران ما در شرکت بارمان ترابر تماس باشد
09330230186

گرافیک است.