آمریکا

آمریکا

حمل هوایی به عنوان روشی سریع برای انتقال بارها از آمریکا به ایران ، از بعد از تحریم ها و محدودیت ها ، با پیچیدگیهای منحصر بفرد ونیازمند برنامه ریزی بهینه و تیم عملیاتی متبحر ، ارائه میشود. تیم ما در شرکت هوایی ایرمان با بیش از سه دهه سابقه فعالیت در زمینه حمل هوایی  با هماهنگی دقیق و بهره‌ گیری از شبکه‌ی جهانی، اطمینان حاصل می‌کند که بارها به سرعت و طبق برنامه ریزی انجام شده به مقصد ارسال گردد.

روال  واردات از آمریکا :

در گام نخست محموله از ایالت و فرودگاه بین المللی در مبدا به کشور ثالث بعنوان کشور انتقال دهنده در این پروسه، با اطلاعات گیرنده ای در این کشور ارسال میگردد .نکته حائز اهمیت این است که هیچگونه شک و شبهه ای دال بر ارتباط این کالا با کشور ایران برای دولت امریکا در مبدا نباید ایجاد شود، لذا بسیار اهمیت دارد چه شرکتی با چه میزان تبحر و آشنا به قوانین ، مسئولیت حمل کالا را بر عهده دارد .

شرکت ایرمان بطور معمول امارات را بعنوان کشور واسط انتخاب میکند .محموله در آنجا توسط تیم عملیاتی مجموعه از فرودگاه امارات تحویل گرفته شده و سپس با مدارکی جدید و به مقصد نهایی ایران ارسال و تحویل گیرنده اصلی بار در فرودگاه بین المللی امام خمینی می شود.

شرکت هوایی ایرمان، به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان مطرح در زمینه خدمات حمل باری هوایی از آمریکا ، با سرعت و زمان‌بندی، بهره گیری از شبکه جهانی قوی ، امنیت محمولات مشتریان خود را فراهم می آورد .
از دیگر خدمات ویژه تیم ایرمان ، امکان ردیابی و پیگیری آنلاین از وضعیت بار برای مشتریان میباشد .

لازم به ذکر است جهت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره در زمینه مدیریت هزینه ها و بهبود فرایند حمل ، کارشناسان مجموعه ایرمان آماده پاسخگویی به همه سئوالات شما سروران گرامی هستند .

09120499750
09055900792
Operation@Airman-cargo.com