حمل بار هوایی یخچالی

حمل و نقل همواره یکی از مهم ترین نیازهای تولیدکنندگان جهت عرضه محصول خود به بازار بوده است و در این میان حمل و نقل مواد غذایی و فاسد شدنی و بویژه دارویی از اهمیت بالایی برخوردار است و اطمینان از امنیت و سلامت حمل کالا و بموقع رسیدن محصول به بازار های مختلف از جمله شاخص های مهم برای تولیدکننگان می باشد.

حمل بار هوایی یخچالی به عوامل بسیار از جمله زمان حمل ، درجه حرارت محصول و نوع بسته بندی بخصوص در محصولات دارویی و نمونه های تجاری باید مورد توجه قرار گیرد . محصولات مختلف در این نوع حمل و نقل نیاز به برودت های مختلف زیر صفر و بالای صفر دارند.

شـرکت بار هوایی ایرمان از شرکت های تابعه هلدینگ خادم لجتسیک امکان حـمل کالای یخچالی ، برودتی با دمای درجه ثابت و معین زیر صفـر درجه و درجات بالای صفر را فراهم نموده است و با هماهـنگی خطوط معتبر هوایـی و ارائه بیمه تمام خطر کالا را بدون نگرانی به مقاصد مختلف دنیا حمل می نماید . همچنین کالاهای یخچالی قابل حمل شامل خون ، امعاء و احشاء و روده سـالامبور وایت بلو ، دنبه گوسفندی ، روغن خوراکی ، گل و فرآورده های آن و انواع و اقسام میوه شامل : گیلاس ، آلـبالو ، خربزه، هندوانه ، صیفی جات جالیزی ، انـواع کلم ، گوجه فرنگی و… را حمل می نماید.

خانه